Restauracja w Krakowie Gościniec Pod Zamkiem karczma kraków kazimierz kraków restauracje kraków kazimierz restauracje

Catering - Kraków

Gościniec Pod Zamkiem słynie z pysznych dań kuchni staropolskiej, które pozwalają na kulinarną podróż do źródeł polskiej kultury! Zapraszamy zarówno do spontanicznego odwiedzania naszej restauracji zlokalizowanej pod samym Wzgórzem Wawelskim, jak i składania zapytań o rezerwacje lub catering. Kraków to kolebka polskości, więc organizowane tu imprezy firmowe, spotkania integracyjne czy szkolenia nabierają szczególnego charakteru. Nasz catering w Krakowie pomoże Ci jeszcze lepiej poczuć klimat tego niezwykłego miasta! W dowolnym wskazanym miejscu zorganizujemy przyjęcie obfitujące w pyszne staropolskie dania.

Od lat zajmujemy się także uroczystościami rodzinnymi. Z przyjemnością przygotujemy dla Twoich bliskich i przyjaciół chrzciny, komunię, stypę lub jubileusz. W każdym przypadku gwarantujemy wyjątkowe menu, dopasowane do okazji.

Staropolski catering w Krakowie – tradycja polskiej kuchni

Niemal całe menu naszego gościńca stanowią dania oparte na przepisach kuchni staropolskiej. Aby wydobyć z niej pełnię smaku, sięgamy wyłącznie po naturalne, świeże składniki pochodzące od polskich wytwórców żywności.

Jakie dania obejmuje nasz catering? Kraków zachwyca urokiem polskiej tradycji, a więc i nasze menu musi być ostoją polskości! Właśnie dlatego wśród potraw proponowanych przez Gościniec Pod Zamkiem znajdują się takie perełki, jak golonka w glazurze z wędzonych śliwek, podawana z ziemniaczanymi talarkami, chrzanem i musztardą. Miłośnicy klasycznych smaków cenią nasz catering w Krakowie również za wyborną wieprzowinę. Ponadto polecamy polędwiczki w sosie z czerwonego wina w zestawie z kopytkami w bułce tartej i parmezanie oraz białą kapustą z gorczycą. Klientom szukającym kulinarnych zaskoczeń proponujemy natomiast naleśniki z kaczką w sosie koperkowoczosnkowym. Na każdym przyjęciu musi znaleźć się również żurek staropolski z tartym chrzanem oraz porządna misa pierogów!

Po napełnieniu żołądka sutym posiłkiem, warto zrelaksować się, posiedzieć w dobrym gronie i pokontemplować Kraków. Catering naszej restauracji dodatkowo umili Ci tę chwilę oferując wytrawne wino domowe lub grzaniec z pomarańczą w sezonie jesienno-zimowym. Miłośnikom piwa polecamy natomiast wyroby lokalnych browarów.

Gościniec Pod Zamkiem zaprasza!

Nasz catering w Krakowie to wyjątkowe imprezy w dowolnym wskazanym przez Klienta miejscu, a także obsługa zorganizowanych grup turystycznych bezpośrednio w naszej restauracji. Serdecznie zapraszamy do Gościńca Pod Zamkiem wszystkich, którzy chcą chłonąć kulturę Krakowa wszystkimi zmysłami! Spożywaniu posiłku w naszej restauracji towarzyszy niezapomniany widok Wzgórza Wawelskiego i Zamku Królewskiego oraz wyjątkowy klimat dzielnicy Kazimierz. Zobacz, poczuj i zasmakuj wszystkiego co ma do zaoferowania Kraków. Catering Gościńca Pod Zamkiem to oferta skierowana do małych i dużych grup – nawet do 180 osób. Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy różne warianty cenowe. Aby poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie informacje uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą meilową

Informacje i rezerwacje!
+48 12 292 22 12 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Rezerwacje grup turystycznych!
+48 12 292 22 12 +48 503 127 912 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Wesela i imprezy okolicznościowe!
+48 660 010 601 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Napisz do nas!

greenhostel
go2cracow logostour sostravel jordan jonapot delisapartments