Restauracja w Krakowie Gościniec Pod Zamkiem karczma kraków kazimierz kraków restauracje kraków kazimierz restauracje

Wesele, sale weselne – Kraków

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, które chcemy świętować w gronie najbliższych nam osób. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej goście spotykają się na uroczystym obiedzie lub wybierają się na wesele. Kraków jest urokliwym miastem, często wybieranym przez nowożeńców, nie tylko z Małopolski, ale także z innych regionów. Klimat miejsca sprawia, że wydarzenie nabiera wyjątkowego charakteru. Zabytkowe budownictwo czy Zamek Królewski na Wawelu sprawiają, że klimat uroczystości będzie niepowtarzalny. Wybór miasta to jednak nie wszystko – sala weselna w Krakowie odgrywa ważną rolę. Przede wszystkim powinna być przestronna, aby było wystarczająco miejsca dla gości oraz wyznaczony parkiet do tańczenia. Gościniec pod Zamkiem jest doskonałym lokalem, w którym może urządzić wesele w Krakowie. Na sali zmieści się aż 180 osób, dzięki czemu z powodzeniem można zdecydować się na huczną zabawę w licznym gronie. Przywiązujemy dużą wagę do dekoracji, dzięki czemu tworzymy wyjątkową oprawę dla uczestników ważnego wydarzenia. Przystrajamy sale weselne w Krakowie w taki sposób, aby nawiązywały do wybranej okoliczności.

Urozmaicone menu

Organizując wesele w Krakowie, trzeba przede wszystkim mieć na uwadze menu. Smaczne jedzenie sprawia, że każde wydarzenie nabiera odświętny charakter. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni kucharze dbają o jakość serwowanych potraw, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Niepowtarzalny smak zapewnia niezapomniane doznania, które na długo pozostają w pamięci. Dbamy o to, aby poszczególne dania nawiązywały do tradycji staropolskiej, dlatego serwujemy regionalne specjały w nowoczesnej odsłonie. Gwarantujemy, że każdy doceni finezyjność dań i umiejętności naszych kucharzy. Dzięki przyjaznej obsłudze każde wesele w Krakowie będzie przebiegało w odpowiedniej atmosferze, a sama sala weselna w Krakowie będzie przystrojona w stosowny do okoliczności sposób. Gościniec pod Zamkiem jest idealnym miejscem, w którym zorganizujesz najważniejsze w swoim życiu wydarzenie. Świętowanie w wyjątkowych okolicznościach oraz w dobrym gronie sprawi, że z pewnością nigdy nie zapomnisz tej nocy.

Lokalizacja tworząca atmosferę

Wynajmując sale weselne w Krakowie, warto odwiedzić Gościniec pod Zamkiem. To lokal, w którym możesz zjeść uroczysty obiad, ale również miejsce, gdzie zorganizujesz okolicznościowe przyjęcie czy wesele w Krakowie. Lokalizacja restauracji jest wyjątkowo dogodna. Przede wszystkim dlatego, że znajduje się u podnóża Wawelskiego Wzgórza, blisko Rynku oraz urokliwej dzielnicy Kazimierz. Z okien można podziwiać okolicę, a w bliskiej odległości od sali wykonać ślubną sesję zdjęciową. Nie musisz martwić się o catering, ponieważ sami przyrządzamy potrawy, dbając o ich niepowtarzalny i wyrafinowany smak oraz odpowiednie podanie na dekoracyjnych talerzach. Sale weselne w Krakowie powinny być udekorowane w niebanalny sposób – my przyozdabiamy stoły oraz krzesła w taki sposób, aby stworzyć klimat sprzyjający biesiadowaniu, ale również podkreślający uroczystość.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą meilową

Informacje i rezerwacje!
+48 12 292 22 12 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Rezerwacje grup turystycznych!
+48 12 292 22 12 +48 503 127 912 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Wesela i imprezy okolicznościowe!
+48 660 010 601 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Napisz do nas!

greenhostel
go2cracow logostour sostravel jordan jonapot delisapartments