Restauracja w Krakowie Gościniec Pod Zamkiem karczma kraków kazimierz kraków restauracje kraków kazimierz restauracje

Wigilia firmowa – Kraków

Wigilia firmowa w Krakowie - Gościniec pod Zamkiem

Dobre relacje między pracownikami są bardzo ważne, poprawiają jakość pracy, a co za tym idzie usprawniają działanie firmy. Idealnym sposobem na zacieśnienie stosunków między pracownikami lub ich scementowanie, jest wspólne wyjście integracyjne wszystkich pracowników, np. Wigilię firmową w Krakowie. Podczas takiego nieco mniej oficjalnego, integracyjnego spotkania, można porozmawiać nie tylko na służbowe tematy, ale także poznać się osobiście i być może, nawiązać nowe znajomości, a nawet przyjaźnie na całe życie. W pracy nie zawsze jest czas na bliższe poznanie drugiej osoby, a smaczne potrawy, klimatyczne otoczenie i miła atmosfera podczas integracyjnego, mniej formalnego wyjścia, mogą w tym pomóc.

Wielu dyrektorów i prezesów decyduje się zorganizować różnorodne wydarzenia przy okazji świąt czy rocznicy istnienia przedsiębiorstwa. Jedną z ważniejszych okoliczności jest Wigilia firmowa. W Krakowie z łatwością znajdziesz wiele doskonałych restauracji, w których można spróbować staropolskich, tradycyjnych potraw, a jedną z najlepszych spośród nich, jest Gościniec pod Zamkiem, który wyróżnia się spośród nich niepowtarzalnym klimatem, pięknym otoczeniem i miłą atmosferą. Nasza restauracja to idealne miejsce, w którym wspólnie można uczcić świąteczną Wigilię firmową na terenie Krakowa, napawając się niezapomnianym smakiem potraw, przyjazną atmosferą panującą w lokalu oraz wspaniałym towarzystwem współpracowników, odprężonych i zadowolonych.

Niepowtarzalny smak tradycyjnych potraw

Nazwa naszej restauracji mówi sama za siebie – Gościniec pod Zamkiem został stworzony przede wszystkim z myślą o naszych Gościach i o ich pełnym zadowoleniu. To dla Nich przyrządzamy potrawy z niezwykłą dbałością o jakość, pyszny smak, ale również estetyczny wygląd. Właśnie dlatego Gościniec pod Zamkiem będzie idealnym miejscem na wyjście pracowników. np. podczas celebracji Wigilii firmowej w Krakowie. Poszczególne dania, które przyrządzają nasi wspaniali kucharze zachwycają swoim tradycyjnym smakiem, nawiązującym do staropolskiej kuchni z odrobiną nowocześności. Ponadto, oferowane przez naszą restaurację potrawy pięknie prezentują się na talerzu, co sprawia, że Wigilia firmowa w Krakowie odbywać się będzie w fantastycznej, świątecznej oprawie, którą podkreślać będą nie tylko świąteczne dania czy dekoracje, ale także, między innymi, sam sposób serwowania potraw i ich wyjątkowy smak. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani kucharze potrafią z poszczególnych produktów wydobyć subtelny smak decydujący o niepowtarzalnych i wysublimowanych wrażeniach, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej w Krakowie. Dzięki temu tradycyjne potrawy świąteczne podczas Wigilii firmowej w Krakowie z pewnością wszystkich zachwycą i sprawią, że ten wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, bo najlepiej rozmawia się w miłym towarzystwie, przy pysznym jedzeniu.

W naszej restauracji spróbujesz wielu tradycyjnych, polskich dań w najlepszym możliwym wydaniu. Oferujemy pyszne pierogi, śledzia, barszcz, żurek, golonkę, gulasz, pieczeń, zestaw regionalnych specjałów oraz wiele innych pozycji, które idealnie sprawdzą się podczas Wigilii firmowej w Krakowie. Co najważniejsze, nasze potrawy przyrządzane są z sercem i zaangażowaniem prawdziwych mistrzów kuchni.

Wigilia firmowa w Krakowie w wyjątkowej oprawie

Jak każda celebracja ważnego wydarzenia, Wigilia firmowa w Krakowie wymaga specjalnej oprawy, takiej, która będzie podkreślała świąteczną atmosferę, ale również uprzyjemniała pobyt w restauracji i wprowadzała miły nastrój wśród gości, dzięki czemu będą mogli się lepiej poznać i dobrze bawić przez cały wieczór. Właśnie dlatego, idealnym miejscem na Wigilię firmową na terenie Krakowa jest Gościniec pod Zamkiem. Nasza restauracja jest wyjątkowo klimatyczna - piękna i elegancka, dzięki czemu nasi Goście czują się u nas swobodnie i mają okazję podziwiać piękno otoczenia. Ponadto, z okna rozpościera się wyjątkowy widok na zabytkową okolicę starego miasta, przybraną w świąteczne ozdoby, wprowadzające magiczną atmosferę, która zachwyci każdego gościa podczas Wigilii firmowej w Krakowie. Restauracja znajduje się u podnóża zabytkowego Wawelskiego Wzgórza, blisko Rynku i urokliwej dzielnicy Kazimierz. To piękne, zabytkowe miejsce z pewnością sprawi, że Wigilia firmowa w Krakowie będzie niezapomniana dla każdego uczestnika, szczególnie, że jej charakter będą podkreślać wyjątkowe i niepowtarzalne smaki naszych potraw. Każde z dań dostępnych w naszym menu, przyrządzane jest z niezwykłą starannością, zaangażowaniem i z pietyzmem, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najlepsze doznania kulinarne podczas Wigilii firmowej w Krakowie.

Ta wyjątkowa atmosfera jaką wyróżnia się Gościniec pod Zamkiem i przepyszne potrawy, które serwuje nasz lokal sprzyjają organizacji różnego rodzaju odświętnych wydarzeń – Wigilii firmowej w Krakowie, weselnego obiadu, chrzcin czy Pierwszej Komunii. Każda z tych ważnych okazji jest dobra, aby spędzić ją w miłym gronie i urokliwej oprawie, przy smacznym jedzeniu i ze wspaniałymi ludźmi.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasza restauracja wyróżnia się nie tylko wyjątkowo smacznym jedzeniem i miłą atmosferą, ale także profesjonalną obsługą, składającą się z doświadczonych i przeszkolonych osób. Nasi kucharze dbają o jakość potraw, a kelnerzy o dobry kontakt z Klientami i sposób podawania poszczególnych potraw. Dzięki ich uprzejmości i doświadczeniu, każda Wigilia firmowa w Krakowie stanie się niezapomnianym wydarzeniem, a w pamięci szczególnie pozostanie niepowtarzalny smak naszych wyśmienitych potraw i przemiła atmosfera panująca w lokalu. Serwowane przez nas dania, np. podczas Wigilii firmowej w Krakowie, łączą w sobie nowoczesność ze staropolską tradycją, która decyduje o tym, że serwujemy klasyczne potrawy w niepowtarzalnym wydaniu, zaskakującym i wyprzedzającym znacznie naszą konkurencję. Gościniec pod Zamkiem to z pewnością najlepsze miejsce, które mogą Państwo wybrać na Wigilia firmowa w Krakowie. Wyjątkowy smak potraw, świąteczna atmosfera i piękne otoczenie.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dzisiaj się z nami skontaktuj, zapraszamy!

Wszelkie informacje uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą meilową

Informacje i rezerwacje!
+48 12 292 22 12 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Rezerwacje grup turystycznych!
+48 12 292 22 12 +48 503 127 912 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Wesela i imprezy okolicznościowe!
+48 660 010 601 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Napisz do nas!

greenhostel
go2cracow logostour sostravel jordan jonapot delisapartments