Restauracja w Krakowie Gościniec Pod Zamkiem karczma kraków kazimierz kraków restauracje kraków kazimierz restauracje

Wigilia firmowa – Kraków

Relacje między pracownikami cementują wspólne wyjścia. Podczas nich można porozmawiać nie tylko na służbowe tematy, ale także poznać się osobiście i, być może, nawiązać nowe przyjaźnie. Wielu dyrektorów decyduje się organizować różnorodne wydarzenia przy okazji świąt czy rocznicy istnienia przedsiębiorstwa. Jedną z ważniejszych okoliczności jest Wigilia firmowa. W Krakowie z łatwością znajdziesz wiele restauracji, gdzie można spróbować staropolskich, tradycyjnych potraw, a jedną z nich jest Gościniec pod Zamkiem. To najlepsze miejsce, w którym wspólnie możecie uczcić święta, napawając się niezapomnianym smakiem potraw i przyjazną atmosferą panującą w lokalu.

Niepowtarzalny smak tradycyjnych potraw

Nazwa restauracji mówi sama za siebie – Gościniec pod Zamkiem został stworzony z myślą o naszych Gościach i ich pełnym zadowoleniu. To dla Nich przyrządzamy potrawy z niezwykłą dbałością o jakość, ale również wygląd. Poszczególne dania pięknie prezentują się na talerzu, co sprawia, że Wigilia firmowa w Krakowie odbywa się w fantastycznej, świątecznej oprawie, którą podkreślają nie tylko dekoracje, ale także sam sam sposób serwowania potraw. Doświadczeni i wykwalifikowani kucharze potrafią z poszczególnych produktów wydobyć subtelny smak decydujący o niepowtarzalnych i wysublimowanych wrażeniach. U nas spróbujesz tradycyjnych, polskich dań w najlepszym wydaniu. Oferujemy pierogi, śledzia, barszcz, żurek, golonkę, gulasz pieczeń, zestaw regionalnych specjałów oraz inne pozycje z naszego menu przyrządzane z sercem i zaangażowaniem prawdziwych mistrzów kuchni.

Uroczystości w wyjątkowej oprawie

Wigilia firmowa w Krakowie wymaga specjalnej oprawy, takiej, która będzie podkreślała świąteczną atmosferę, ale również uprzyjemniała pobyt w restauracji. Gościniec pod Zamkiem jest wyjątkowo piękny, dzięki czemu nasi Goście czują się swobodnie, doceniają piękno otoczenia, a z okna mają widok na okolicę. Restauracja znajduje się u podnóża Wawelskiego Wzgórza, blisko Rynku i dzielnicy Kazimierz. Urokliwe miejsce sprawia, że Wigilia firmowa w Krakowie będzie niezapomniana dla każdego uczestnika, szczególnie że jej charakter będą podkreślać wyjątkowe smaki naszych potraw. Każda z nich przyrządzana jest z pietyzmem, dzięki czemu gwarantujemy najlepsze doznania kulinarne. Atmosfera restauracji sprzyja organizacji różnego rodzaju odświętnych wydarzeń – Wigilia firmowa w Krakowie, weselny obiad, chrzciny czy Komunia. Każda z okazji jest dobra, aby spędzić ją w miłym gronie i urokliwej oprawie, jaką wyróżnia się Gościniec pod Zamkiem.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasza restauracja wyróżnia się profesjonalną obsługą. Kucharze dbają o jakość potraw, a kelnerzy o dobry kontakt z Klientami i sposób podawania poszczególnych potraw. Dzięki ich uprzejmości każda Wigilia firmowa w Krakowie staje się niezapomnianym wydarzeniem, a w pamięci szczególnie pozostaje niepowtarzalny smak naszych dań. Łączą w sobie nowoczesność ze staropolską tradycją, która decyduje o tym, że serwujemy klasyczne potrawy w niepowtarzalnym wydaniu, które wyprzedza konkurencję. Gościniec pod Zamkiem to najlepsze miejsce, w którym może odbyć się Wigilia firmowa w Krakowie.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą meilową

Informacje i rezerwacje!
+48 12 292 22 12 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Rezerwacje grup turystycznych!
+48 12 292 22 12 +48 503 127 912 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Wesela i imprezy okolicznościowe!
+48 660 010 601 restauracja@gosciniec.krakow.pl
Napisz do nas!

greenhostel
go2cracow logostour sostravel jordan jonapot delisapartments